Agenda

Donderdag 16 november
09:00 – 12:00 uur KBO tabletcursus
10:00 – 12:00 uur Biljarten
13:00 – 14:30 uur KBO tabletcursus
13:00 – 16:30 uur Open inloop
13:00 – 16:30 uur Kaarten
13:30 – 15:30 uur Handwerken
15:30 – 18:00 uur Kobergroep BSO
15:30 – 17:00 uur NSA tekenen/schilderen
15:30 – 17:00 uur NSA sport en spel sportzaal
15:30 – 18:00 uur BSO Kobergroep
15:45 – 16:45 uur Kinderyoga
18:00 – 19:30 uur Estrella’s sportzaal
19:00 – 21:00 uur Spaans cursuswerk
19:00 – 22:00 uur Kookles groep 6 cursuswerk
19:30 – 21:30 uur EHBO Oefenavond
19.30 – 22:00 uur Sprundel Vocaal
19.30 – 22:00 uur Speulend Sprundel
20:00 – 21:00 uur Carmencita
20:00 – 22:00 uur Badminton HU sportzaal

Vrijdag 17 november
10:00 – 12:00 uur Koffietijd
10:00 – 12:00 uur Hertog Jan Biljarten
13:00 – 16:30 uur Open inloop
13:30 – 15:30 uur My Generation
14:00 – 15:45 uur Carmencita
17:00 – 23:00 uur Cuisine La Chapelle
18:30 – 20:30 uur Archida sportzaal
19:00 – 21:30 uur Jeugdhonk brugklassers
19:30 – 21:00 uur Open Mic Night

Zondag 19 november
09:00 – 15:00 uur Controlepost De Losse Feeter
09:30 – 12:00 uur F.C. Brabantia
14:30 – 16:30 uur Bezoek St. Nicolaas

Maandag 20 november
09:00 – 10:00 uur Inloopspreekuur WijZijnRucphen Maatsch.werk
09:00 – 16:00 uur Gemeente Rucphen
10:00 – 12:00 uur Koffietijd
10:00 – 12:00 uur Hertog Jan Biljarten
13:00 – 16:30 uur Open inloop
13:30 – 14:30 uur KBO koor
14:00 – 15:30 uur KBO koersbal
16:00 – 17:00 uur NSA gym sportzaal
15:30 – 18:00 uur Kobergroep BSO
17:00 – 21:00 uur Carmencita
18:30 – 19:30 uur Archida sportzaal
18:30 – 20:00 uur Clubwerk
19:00 – 23.00 uur Van Eekelen Partyservice
19:30 – 22:00 uur Speulend Sprundel
19:30 – 22:30 uur Biljartcompetitie wijken
20:00 – 21:30 uur Muziekvereniging DHV-VHV
20:00 – 22:30 uur Evaluatie Halloweenviering

Dinsdag 21 november
09:15 – 10:15 uur Groepsgym
09:30 – 11:30 uur Accordeonles
09:30 – 12:00 uur Dorpswerk Sprundel dag. Bestuur
09:45 – 12:00 uur Biljarten
10:00 – 12:00 uur Koffietijd
13:00 – 16:30 uur Open inloop
15:30 – 18:00 uur Kobergroep BSO
15:45 – 17:00 uur Type-les
19:00 – 23:30 uur Rotary Rucphen, Zundert, H’berge
17:30 – 19:00 uur Estrella’s sportzaal
19:00 – 20:00 uur TRC Sportief sportzaal
19:00 – 21:15 uur Yoga cursuswerkgroep
19:00 22:00 uur De Boskrekels
19:15 – 21:15 uur Italiaans cursuswerkgroep
19:30 – 22:30 uur Biljartcompetitie wijken
20:00 – 22:00 uur Gym NF sportzaal

Woensdag 22 november
09:45 – 12:00 uur Biljarten
10:00 – 12:00 uur Koffietijd
13:00 – 15:30 uur Weerbaarheidstraining sportzaal
13:00 – 16:30 uur Open inloop
19:00 – 20:00 uur Pilates
19:00 – 20:00 uur Gym cursuswerkgroep sportzaal
19:00 – 22:00 uur Kookles groep 2 cursuswerk
19:30 – 22:30 uur Biljartcompetitie wijken
19:30 – 22:30 uur Dartscompetitie wijken
20:00 – 21:00 uur Damesgym sportzaal
21:00 – 22:00 uur Badmintonclub WdeB sportzaal

Donderdag 23 november
09:00 – 12:00 uur KBO tabletcursus
10:00 – 12:00 uur Biljarten
13:00 – 14:30 uur KBO tabletcursus
13:00 – 16:30 uur Open inloop
13:00 – 16:30 uur Kaarten
13:30 – 15:30 uur Handwerken
15:30 – 18:00 uur Kobergroep BSO
15:30 – 17:00 uur NSA tekenen/schilderen
15:30 – 17:00 uur NSA sport en spel sportzaal
15:45 – 16:45 uur Kinderyoga
18:00 – 19:30 uur Estrella’s sportzaal
19:00 – 21:00 uur Spaans cursuswerk
19:00 – 22:00 uur Kookles groep 5 cursuswerk
19:15 – 22:00 uur Dorpswerk Sprundel alg. bestuur
19:30 – 22:00 uur Speulend Sprundel
19:30 – 22:00 uur Sprundel Vocaal
19:30 – 22:30 uur Biljartcompetitie wijken
20:00 – 21:00 uur Carmencita
20:00 – 22:00 uur Badminton HU sportzaal

Vrijdag 24 november
10:00 – 12:00 uur Koffietijd
10:00 – 12:00 uur Hertog Jan Biljarten
11.00 – 12.30 uur bs Vinkenbos
13:00 – 16:30 uur Open inloop
13:30 – 15:30 uur My Generation
14:00 – 15:45 uur Carmencita
16.00 – 19.00 uur Kookles cursuswerk
18:30 – 20:30 uur Archida sportzaal
19:00 – 21:30 uur Jeugdhonk 2de en 3de klassers
19:30 – 21:00 uur Open Mic Night

Zaterdag 25 november
14:00 – 17:00 uur Tentoonstelling Heemkundekring

Zondag 26 november
11:00 – 17:00 uur Tentoonstelling Heemkundekring

Maandag 27 november
09:00 – 10:00 uur Inloopspreekuur WijZijnRucphen Maatsch.werk
09:00 – 16:00 uur Gemeente Rucphen
10:00 – 12:00 uur Koffietijd
10:00 – 12:00 uur Hertog Jan Biljarten
13:00 – 16:30 uur Open inloop
13:30 – 14:30 uur KBO koor
14:00 – 15:30 uur KBO koersbal
16:00 – 17:00 uur NSA gym sportzaal
15:30 – 18:00 uur Kobergroep BSO
17:00 – 21:00 uur Carmencita
18:30 – 19:30 uur Archida sportzaal
18:30 – 20:00 uur Clubwerk
19:30 – 22:00 uur Speulend Sprundel
19:30 – 22:30 uur Biljartcompetitie wijken
20:00 – 21:30 uur Muziekvereniging DHV-VHV

Dinsdag 28 november
09:15 – 10:15 uur Groepsgym
09:30 – 11:30 uur Accordeonles
09:30 – 12:00 uur Dorpswerk Sprundel dag. Bestuur
09:45 – 12:00 uur Biljarten
10:00 – 12:00 uur Koffietijd
13:00 – 16:30 uur Open inloop
15:30 – 18:00 uur Kobergroep BSO
17:30 – 19:00 uur Estrella’s sportzaal
19:00 – 20:00 uur TRC Sportief sportzaal
19:00 – 21:15 uur Yoga cursuswerkgroep
19:00 22:00 uur Ootkwizien
19:15 – 21:15 uur Italiaans cursuswerkgroep
19:30 – 21:30 uur Mill dancers
19:30 – 22:30 uur Biljartcompetitie wijken
20:00 – 22:00 uur Gym NF sportzaal
20:00 – 22:00 uur Bloemschikken cursuswerk

Woensdag 29 november
09:45 – 12:00 uur Biljarten
10:00 – 12:00 uur Koffietijd
13:00 – 16:30 uur Open inloop
13:30 – 16:00 uur KBO St. Nicolaasbingo
19:00 – 20:00 uur Pilates
19:00 – 20:00 uur Gym cursuswerk sportzaal
19:00 – 22:00 uur Kookles groep 3 cursuswerk
19:30 – 22:30 uur Biljartcompetitie wijken
19:30 – 22:30 uur Dartscompetitie wijken
20:00 – 21:00 uur Damesgym sportzaal
21:00 – 22:00 uur Badmintonclub WdeB sportzaal

Donderdag 30 november
09:00 – 12:00 uur KBO tabletcursus
10:00 – 12:00 uur Biljarten
13:00 – 14:30 uur KBO tabletcursus
13:00 – 16:30 uur Open inloop
13:00 – 16:30 uur Kaarten
13:30 – 15:30 uur Handwerken
15:30 – 18:00 uur Kobergroep BSO
15:30 – 17:00 uur NSA tekenen/schilderen
15:30 – 17:00 uur NSA sport en spel sportzaal
15:45 – 16:45 uur Kinderyoga
18:00 – 19:30 uur Estrella’s sportzaal
19:00 – 21:00 uur Spaans cursuswerk
19:00 – 22:00 uur Kookles groep 6 cursuswerk
19:30 – 21:30 uur Bloemschikken cursuswerk
19:30 – 22:00 uur Speulend Sprundel
19:30 – 22:00 uur Sprundel Vocaal
19:30 – 22:30 uur Biljartcompetitie wijken
20:00 – 21:00 uur Carmencita
20:00 – 22:00 uur Badminton HU sportzaal
20:00 – 22:00 uur Werkgroep Gebundelde Zorg Sprundel

Vrijdag 1 december
10:00 – 12:00 uur Koffietijd
10:00 – 12:00 uur Hertog Jan Biljarten
10:30 – 11:30 uur Dorpswerk Sprundel teamvergadering
13:00 – 16:30 uur Open inloop
13:30 – 15:30 uur My Generation
14:00 – 15:45 uur Carmencita
19:00 – 22:00 uur Kookworkshop
18:30 – 20:30 uur Archida sportzaal
19:00 – 21:30 uur Jeugdhonk 2de en 3de klassers
19:30 – 21:00 uur Open Mic Night