Agenda

Vrijdag 15 september
10.00 – 12:00 uur Koffietijd
10:00 – 12:00 uur Hertog Jan Biljarten
13:00 – 16:30 uur Open inloop
13:30 – 15:30 uur My Generation
14:00 – 15:45 uur Carmencita
19:00 – 21:30 uur Jeugdhonk
18:30 – 20:30 uur Archida sportzaal
19:00 – 22:00 uur “Kookclubje”

Zondag 17 september
14:00 – 18:00 uur Nazomerfeest Sprundel

Maandag 18 september
09:00 – 10:00 uur Inloopspreekuur WijZijnRucphen Maatsch.werk
10:00 – 12:00 uur Koffietijd
10:00 – 12:00 uur Hertog Jan Biljarten
13:00 – 16:30 uur Open inloop
13:30 – 14:30 uur KBO koor
14:00 – 16:00 uur KBO koersbal
15:30 – 18:00 uur Kobergroep BSO
16:00 – 17:00 uur NSA gym sportzaal
17:00 – 21:00 uur Carmencita
18:30 – 19:30 uur Archida sportzaal
19:30 – 22:30 uur Biljartcompetitie wijken
20:00 – 21:30 uur Muziekvereniging DHV-VHV

Dinsdag 19 september
09:15 – 10:15 uur Groepsgym
10:00 – 12:00 uur Koffietijd
13:00 – 16:30 uur Open inloop
15:30 – 18:00 uur Kobergroep BSO
17:30 – 19:00 uur Estrella’s sportzaal
19:00 – 21:15 uur Yoga cursuswerkgroep
19:30 – 22:30 uur Biljartcompetitie wijken
20:00 – 22:00 uur Gym NF

Woensdag 20 september
09:45 – 12:00 uur Biljarten
10:00 – 12:00 uur Koffietijd
13:00 – 16:30 uur Open inloop
19:00 – 20:00 uur Gym cursuswerkgroep sportzaal
19:00 – 22:00 uur Kookles groep 2 cursuswerkgroep
19:30 – 22:30 uur Biljartcompetitie wijken
20:00 – 21:00 uur Damesgym sportzaal
21:00 – 22:00 uur Badmintonclub WdeB sportzaal

Donderdag 21 september
10:00 – 12:00 uur Koffietijd
10:00 – 12:00 uur Biljarten
13:00 – 16:30 uur Open inloop
13:00 – 16:30 uur Kaarten
13:30 – 15:30 uur Handwerken
15.30 – 17.00 uur NSA tekenen/schilderen
15:30 – 18:00 uur Kobergroep BSO
15:45 – 16:45 uur Kinderyoga
18:00 – 19:30 uur Estrella’s sportzaal
19:00 – 21:00 uur Spaans cursuswerkgroep
19.30 – 22:00 uur Sprundel Vocaal
20:00 – 21:00 uur Carmencita
20:00 – 22:00 uur Badminton HU sportzaal

Vrijdag 22 september
10.00 – 12:00 uur Koffietijd
10:00 – 12:00 uur Hertog Jan Biljarten
13:00 – 16:30 uur Open inloop
13:30 – 15:30 uur My Generation
14:00 – 15:45 uur Carmencita
18:00 – 23:00 uur Cuisine La Chapelle
18:30 – 21:00 uur Sprundel Got Talent repetitie
19:00 – 21:30 uur Jeugdhonk
19:30 – 21:00 uur Open Mic Night

Zaterdag 23 september
14:00 – 18:00 uur Achter de St. Jan
19.00 – 21:00 uur Jeugddisco

Maandag 25 september
09:00 – 10:00 uur Inloopspreekuur WijZijnRucphen Maatsch.werk
10:00 – 12:00 uur Koffietijd
10:00 – 12:00 uur Hertog Jan Biljarten
10:30 – 12:00 uur Rouwbezoekgroep
13:00 – 16:30 uur Open inloop
13:30 – 14:30 uur KBO koor
14:00 – 16:00 uur KBO koersbal
16:00 – 17:00 uur NSA gym sportzaal
15:30 – 18:00 uur Kobergroep BSO
18:00 – 21:00 uur Carmencita
18:30 – 19:30 uur Archida sportzaal
18.30 – 20.00 uur Clubwerk
19:30 – 22:30 uur Biljartcompetitie wijken
20:00 – 21:30 uur Muziekvereniging DHV-VHV
20:00 – 22:30 uur Heemkunde kring

Dinsdag 26 september
09:30 – 11:00 uur Dorpswerk Sprundel dag. Bestuur
09:30 – 11:30 uur Accordeonles
09:45 – 12:00 uur Biljarten
10:00 – 12:00 uur Koffietijd
13:00 – 16:30 uur Open inloop
15:30 – 18:00 uur Kobergroep BSO
17:30 – 19:00 uur Estrella’s sportzaal
19:00 – 20:00 uur TRC Sportief sportzaal
19:00 – 21:15 uur Yoga cursuswerkgroep
19:00 – 22:00 uur Ootkwizien
19:30 – 22:00 uur Comm. Wijkenoverleg
19:30 – 22:30 uur Biljartcompetitie wijken
20:00 – 22:00 uur Gym NF sportzaal

Woensdag 27 september
10:00 – 12:00 uur Koffietijd
09:45 – 12:00 uur Biljarten
13:00 – 16:30 uur Open inloop
19:00 – 20:00 uur Pilates
19:00 – 20:00 uur Gym cursuswerkgroep sportzaal
19:30 – 22:30 uur Biljartcompetitie wijken
20:00 – 21:00 uur Carmencita
20:00 – 21:00 uur Damesgym sportzaal
21:00 – 22:00 uur Badmintonclub WdeB sportzaal

Donderdag 28 september
10:00 – 12:00 uur Koffietijd
10:00 – 12:00 uur Biljarten
13:00 – 16:30 uur Open inloop
13:00 – 16:30 uur Kaarten
13:30 – 15:30 uur Handwerken
15:30 – 18:00 uur Kobergroep BSO
15.30 – 17.00 uur NSA tekenen/schilderen
15.30 – 17.00 uur NSA sport en spel sportzaal
15:45 – 16:45 uur Kinderyoga
18:00 – 19:30 uur Estrella’s sportzaal
19.30 – 21:30 uur EHBO Oefenavond
19.30 – 22:00 uur Sprundel Vocaal
19:30 – 22:30 uur Biljartcompetitie wijken
20:00 – 22:00 uur Badminton HU sportzaal

Vrijdag 29 september
10.00 – 12:00 uur Koffietijd
10:00 – 12:00 uur Hertog Jan Biljarten
13:00 – 16:30 uur KBO Dag van de ouderen
13:00 – 16:30 uur Open inloop
13:30 – 15:30 uur My Generation
14:00 – 15:45 uur Carmencita
19:00 – 21:30 uur Jeugdhonk
18:30 – 20:30 uur Archida sportzaal
18:30 – 21:00 uur Sprundel Got Talent repetitie