Agenda

Vrijdag 22 juni
10:00 – 12:00 uur Koffietijd
13:00 – 16:30 uur Open inloop
13:30 – 15:30 uur My Generation
14:45 – 15:45 uur Carmencita
18:30 – 18:45 uur Start avondvierdaagse

Zaterdag 23 juni
10.00 – 12:00 uur Sint Jansviering

Zondag 24 juni
11.00 – 17:00 uur Expositie schildersclub Sint Joseph

Maandag 25 juni
09:00 – 10:00 uur Inloopspreekuur WijZijnRucphen Maatsch.werk
10:00 – 12:00 uur Koffietijd
13:00 – 16:00 uur KBO koersbal
13:00 – 16:30 uur Open inloop
13:30 – 14:30 uur KBO koor
18:30 – 19:30 uur Archida sportzaal
15:30 – 18:00 uur BSO Kober
20:00 – 21:30 uur Muziekvereniging DHV-VHV

Dinsdag 26 juni
09:00 – 09:30 uur Beheerdersoverleg
09.15 – 10.15 uur Groepsgym
09:30 – 11:00 uur Dorpswerk Sprundel dag. Bestuur
10:00 – 12:00 uur Koffietijd
13:00 – 16:30 uur Open inloop
15:30 – 18:00 uur Kobergroep BSO
17:30 – 19:00 uur Estrella’s sportzaal
19:00 – 20:00 uur TRC Sportief sportzaal
19:30 – 21:00 uur Welzijnsgroep Gem. Rucphen
19:30 – 21:30 uur Mill dancers

Woensdag 27 juni
10:00 – 12:00 uur Koffietijd
13:00 – 16:30 uur Open inloop
21:00 – 22:00 uur Badmintonclub WdeB sportzaal

Donderdag 28 juni
09:00 – 11:00 uur Com. Zorgnetwerk
10:00 – 12:00 uur Biljarten
13:00 – 16:30 uur Open inloop
13:00 – 16:30 uur Kaarten
13:30 – 15:30 uur Handwerken
16:00 – 17:00 uur NSA Tekenen/schilderen
15:30 – 18:00 uur BSO Kober
18:00 – 19:30 uur Estrella’s sportzaal
19:30 – 22:00 uur Sprundel Vocaal
19:30 – 22:00 uur Zonnebloem
20:00 – 21:00 uur Carmencita
20:00 – 22:00 uur Badminton HU sportzaal
20:00 – 22:00 uur Werkgroep Gebundelde Zorg Sprundel

Vrijdag 29 juni
10:00 – 12:00 uur Koffietijd
13:00 – 16:30 uur Open inloop
13:30 – 15:30 uur My Generation
14:45 – 15:45 uur Carmencita
18:00 – 23:00 uur Cuisine La Chapelle
18:30 – 20:30 uur Archida sportzaal
19:00 – 21:30 uur Brugklassers
19:30 – 21:00 uur Open Mic Night

Maandag 2 juli
09:00 – 10:00 uur Inloopspreekuur WijZijnRucphen Maatsch.werk
10:00 – 12:00 uur Koffietijd
13:00 – 16:00 uur KBO koersbal
13:00 – 16:30 uur Open inloop
13:30 – 14:30 uur KBO koor
15:30 – 18:00 uur BSO Kober
20:00 – 21:30 uur Muziekvereniging DHV-VHV

Dinsdag 3 juli
09:00 – 09:30 uur Beheerdersoverleg
09:30 – 11:00 uur Dorpswerk Sprundel dag. Bestuur+
09:45 – 12:00 uur Biljarten
10:00 – 12:00 uur Koffietijd
13:00 – 16:30 uur Open inloop
17:00 – 22:00 uur Kookclub W. Mathijssen
15:30 – 18:00 uur Kobergroep BSO
19:00 – 20:00 uur TRC Sportief sportzaal
19:30 – 21:30 uur Mill dancers
20:00 – 21:30 uur Welzijnsgroep Gem. Rucphen

Woensdag 4 juli
10:00 – 12:00 uur Koffietijd
13:00 – 16:30 uur Open inloop
19:00 – 21:30 uur Com. St. Jansfeesten

Donderdag 5 juli
10:00 – 12:00 uur Biljarten
10:30 – 11:30 uur Dorpswerk Sprundel team
13:00 – 16:30 uur Open inloop
13:00 – 16:30 uur Kaarten
13:30 – 15:30 uur Handwerken
13:30 – 15:00 uur Spreekuur wijkagent
14:00 – 16:00 uur Spreekuur Rabobank
15:30 – 18:00 uur BSO Kober
20:00 – 21:00 uur Carmencita

Vrijdag 6 juli
10:00 – 12:00 uur Koffietijd
13:00 – 16:30 uur Open inloop
13:30 – 15:30 uur My Generation
14:45 – 15:45 uur Carmencita
18:00 – 23:00 uur Cuisine La Chapelle
19:00 – 21:30 uur Brugklassers
19:30 – 21:00 uur Open Mic Night

Tijdens onze vakantie: van maandag 9 juli tot maandag 13 augustus a.s, hebben wij
wel een middagopenstelling van 13:00 tot 16:30 uur.