Agenda

Maandag 16 september
09:00 – 10:00 uur Wij zijn Rucphen
10:00 – 12:00 uur Koffietijd
13:00 – 16:30 uur Open inloop
13:30 – 15:30 uur KBO koersbal
13:30 – 14:30 uur KBO koor
15:30 – 18:00 uur BSO Kober
16:15 – 21:00 uur Carmencita
18:30 – 20:00 uur Clubwerk
18:30 – 20:30 uur Archida
19:30 – 23:00 uur Wijkenbiljart
19:30 – 22:00 uur Speulend Sprundel
20:00 – 21:30 uur DHV-VHV

Dinsdag 17 september
09:00 – 09:30 uur Beheerdersoverleg
09:15 – 10:15 uur Groepsgym
10:00 – 12:00 uur Koffietijd
13:00 – 16:30 uur Open inloop
13:30 – 16:30 uur Handwerken
15:15 – 18:00 uur BSO Kober
17:30 – 19:00 uur Estrella’s sportzaal
19:00 – 21:15 uur Yoga
19:00 – 20:00 uur TRC Sportief sportzaal
19:30 – 21:30 uur Mill Dancers
19:30 – 23:00 uur Wijkenbiljart
20:00 – 22:30 uur Cursuswerkgroep
20:00 – 22:00 uur Gym NF

Woensdag 18 september
10:00 – 12:00 uur Koffietijd
13:00 – 16:30 uur Open inloop
19:00 – 20:00 uur Gym
19:00 – 21:00 uur Carmencita
19:00 – 21:30 uur Verenigingsraad
19:30 – 23:00 uur Wijkenbiljart
20:00 – 21:00 uur Damesgym
21:00 – 22:00 uur Badminton WdeB

Donderdag 19 september
13:00 – 16:30 uur Kaarten
13:00 – 16:30 uur Open inloop
13:30 – 16:30 uur Handwerken
15:15 – 18:00 uur BSO Kober
18:00 – 19:00 uur Estrella’s sportzaal
19:00 – 22:00 uur Kookles
19:30 – 22:00 uur Sprundel Vocaal
19:30 – 21:30 uur Zonnebloem
19:30 – 23:00 uur Wijkenbiljart
20:00 – 22:30 uur Leutgroep

Vrijdag 20 september
13:00 – 16:30 uur Open inloop
13:30 – 15:30 uur My generation
16:00 – 19:00 uur Kookles
18:30 – 20:30 uur Archida
19:00 – 21:30 uur Voortgezet onderwijs
18:00 – 20:30 uur Sprundel got talent repetitie

Maandag 23 september
09:00 – 10:00 uur Wij zijn Rucphen
10:00 – 12:00 uur Koffietijd
13:00 – 16:30 uur Open inloop
13:00 – 15:30 uur KBO koersbal
13:30 – 14:30 uur KBO koor
15:15 – 18:00 uur BSO Kober
16:15 – 21.00 uur Carmencita
18:30 – 20:00 uur Clubwerk
18:30 – 20:30 uur Archida
19:30 – 23:00 uur Wijkenbiljart
19:30 – 22:00 uur Speulend Sprundel
20:00 – 21:30 uur DHV/VHV

Dinsdag 24 september
09:00 – 09:30 uur Beheerdersoverleg
09:15 – 10:15 uur Groepsgym
09:30 – 11:00 uur Dagelijks Bestuur
10:00 – 12:00 uur Koffietijd
13:00 – 16:30 uur Open inloop
13:30 – 16:30 uur Handwerken
15:15 – 18:00 uur BSO Kober
17:30 – 19:00 uur Estrella’s sportzaal
19:00 – 21:15 uur Yoga
19:00 – 20:00 uur TRC Sportief sportzaal
19:30 – 21:30 uur Mill Dancers
19:30 – 21:30 uur Bloemschikken
19:30 – 23:00 uur Wijkenbiljart
20:00 – 22:00 uur Gym NF

Woensdag 25 september
10:00 – 12:00 uur Koffietijd
10:00 – 12:00 uur Leesgroep
13:00 – 16:30 uur Open inloop
13:30 – 16:00 uur KBO thema verkeer
18:30 – 21:30 uur Ootkwizien
19:00 – 20:00 uur Pilates
19:00 – 21:00 uur Carmencita
19:00 – 20:00 uur Gym sportzaal
19:30 – 23:00 uur Wijkenbiljart
20:00 – 21:00 uur Damesgym sportzaal
21:00 – 22:00 uur Badminton WdeB

Donderdag 26 september
10:30 – 13:30 uur St. Janshof
13:00 – 16:30 uur Kaarten
13:00 – 16:30 uur Open inloop
13:30 – 16:30 uur Handwerken
15:15 – 16:45 uur NSA handenarbeid
15:15 – 16:45 uur NSA tekenen & schilderen
15:15 – 18:00 uur BSO Kober
18:00 – 19:00 uur Estrella’s sportzaal
19:00 – 22:00 uur Kookles
19:30 – 22:00 uur Sprundel Vocaal
19:30 – 23:00 uur Wijkenbiljart

Vrijdag 27 september
10:00 – 12:00 uur Koffietijd
13:00 – 16:30 uur Open inloop
13:30 – 15:30 uur My generation
17:00 – 23:00 uur Cuisine la Chapelle
18:00 – 20:30 uur Sprundel got talent reptitie
18:30 – 20:30 uur Archida
19:00 – 21:30 uur Voortgezet onderwijs
19:30 – 21:00 uur Open mic night