Agenda

Maandag 11 februari
9:00 – 10:00 uur Wij zijn Rucphen
10:00 – 12:00 uur Biljarten Hertog Jan
10:00 – 12:00 uur Koffietijd
13:00 – 16:30 uur Open inloop
13:30 – 15:30 uur KBO koersbal
13:30 – 14:30 uur KBO koor
15:30 – 18:00 uur BSO Kober
16:00 – 21:00 uur Carmencita
18:30 – 20:00 uur Clubwerk
18:30 – 20:30 uur Archida sportzaal
19:30 – 23:00 uur Wijkenbiljart
20:00 – 21:30 uur Muziekvereniging DHV-VHV
20:00 – 22:30 uur Sprundel 75 jaar bevrijd

Dinsdag 12 februari
09:00 – 09:30 uur Beheerdersoverleg
09:15 – 10:15 uur Groepsgym
09:30 – 12:00 uur Dorpswerk Sprundel dag. bestuur
10:00 – 12:00 uur Biljarten Hertog Jan
10:00 – 12:00 uur Koffietijd
13:00 – 14:00 uur Wijkspreekuur
13:00 – 16:30 uur Open inloop
15:30 – 18:00 uur BSO Kober
17:30 – 19:00 uur Estrella’s sportzaal
19:00 – 20:00 uur TRC Sportief sportzaal
19:00 – 20:00 uur VVD
19:00 – 22:00 uur Ouderavond Vormsel
19:00 – 21:15 uur Yoga cursuswerk
19:15 – 21:15 uur Cursus Italiaans
19:30 – 21:30 uur Bloemschikken
19:30 – 22:00 uur Wijkenoverleg / Buurtpreventie
19:30 – 22:00 uur Carmencita
19:30 – 23:00 uur Wijkenbiljart
19:30 – 21:30 uur Mill Dancers
20.00 – 22:00 uur Gym NF

Woensdag 13 februari
09:30 – 11:30 uur Leesgroep
10:00 – 12:00 uur Koffietijd
10:00 – 12:00 uur Biljarten Hertog Jan
13:00 – 16:30 uur Open inloop
13:30 – 16:00 uur KBO rikken & sjoelen
19:00 – 20:00 uur Gym
19:00 – 20:00 uur Pilates
19:00 – 21:00 uur Carmencita
19:00 – 22:00 uur Kookles
19:30 – 23:00 uur Wijkenbiljart
19:30 – 23:00 uur Wijkendarts
19:30 – 21:30 uur EHBO
20:00 – 21:00 uur Damesgym
21:00 – 22:00 uur Badminton W de B

Donderdag 14 februari
9:00 – 11:30 uur Commissie zorgnetwerk
10:00 – 12:30 uur Beleef Sprundel
10:00 – 12:00 uur Biljarten Hertog Jan
10:00 – 12:00 uur Koffietijd
11:15 – 12:30 uur Bestuurlijk overleg
13:00 – 16:30 uur Kaarten
13:00 – 16:30 uur Open inloop
13:30 – 15:30 uur Handwerken
15:30 – 18:00 uur BSO Kober
16:00 – 17:00 uur NSA Handenarbeid
16:00 – 17:00 uur NSA Tekenen en schilderen
18:00 – 19:30 uur Estrella’s sportzaal
19:00 – 22:00 uur Kookles groep 4
19:30 – 22:00 uur Zonnebloem vergadering
19:30 – 21:30 uur Bloemschikken
19:30 – 20:30 uur Trimclub sportzaal
19:30 – 22:00 uur Sprundel Vocaal
19:30 – 23:00 uur Wijkenbiljart
19:30 – 22:00 uut Dorpswerk Sprundel algemeen bestuur
20:30 – 22:30 uur Badminton HU sportzaal

Vrijdag 15 februari
10:00 – 12:00 uur Koffietijd
10:00 – 12:00 uur Biljarten Hertog Jan
13:00 – 16:30 uur Open inloop
13:30 – 15:30 uur My Generation
18:30 – 20:30 uur Archida sportzaal
19:00 – 21:30 uur Voortgezet onderwijs
19:30 – 21:00 uur Open mic night
19:30 – 22:00 uur t Brouwersnest

Maandag 18 februari
9:00 – 10:00 uur Wij zijn rucphen maatschappelijk werk
10:00 – 12:00 uur Biljarten Hertog Jan
10:00 – 12:00 uur Koffietijd
13:00 – 16:30 uur Open inloop
13:30 – 15:30 uur KBO koersbal
13:30 – 14:30 uur KBO koor
15:30 – 18:00 uur BSO Kober
16:00 – 21:00 uur Carmencita
16:00 – 18:00 uur SV Sprundel sportzaal
18:30 – 20:00 uur Clubwerk
18:30 – 20:30 uur Archida sportzaal
19:30 – 23:00 uur Wijkenbiljart
20:00 – 22:00 uur Muziekvereniging DHV-VHV

Dinsdag 19 februari
09:00 – 09:30 uur Beheerdersoverleg
09:15 – 10:15 uur Groepsgym
09:30 – 12:00 uur Dorpswerk Sprundel dag. Bestuur
10:00 – 12:00 uur Biljarten Hertog Jan
10:00 – 12:00 uur Koffietijd
13:00 – 16:30 uur Open inloop
13:30 – 15:30 uur Borgesiusstichting
15:30 – 18:00 uur BSO Kober
17:30 – 19:00 uur Estrella’s sportzaal
19:00 – 20:00 uur TRC Sportief sportzaal
19:00 – 21:15 uur Yoga cursuswerk
19:00 – 21:30 uur Ootkwizien
19:15 – 21:15 uur Cursus Italiaans
19:30 – 23:00 uur Wijkenbiljart
19:30 – 21:30 uur Mill Dancers
20.00 – 22:00 uur Gym NF

Woensdag 20 februari
10:00 – 12:00 uur Koffietijd
10:00 – 12:00 uur Biljarten Hertog Jan
10:30 – 13:30 uur St. Janshof
13:00 – 16:30 uur Open inloop
13:30 – 16:00 uur KBO Thema
19:00 – 20:00 uur Gym
19:00 – 20:00 uur Pilates
19:00 – 21:00 uur Carmencita
19:30 – 21:30 uur EHBO
19:30 – 23:00 uur Wijkenbiljart
19:30 – 23:00 uur Wijkendarts
20:00 – 21:00 uur Damesgym
21:00 – 22:00 uur Badminton W de B

Donderdag 21 februari
10:00 – 12:00 uur Biljarten Hertog Jan
10:00 – 12:00 uur Koffietijd
13:00 – 16:30 uur Kaarten
13:00 – 16:30 uur Open inloop
13:30 – 15:30 uur Handwerken
15:30 – 18:00 uur BSO Kober
16:00 – 17:00 uur NSA Handenarbeid
16:00 – 17:00 uur NSA Tekenen en schilderen
18:00 – 19:30 uur Estrella’s sportzaal
19:00 – 21:30 uur TV Rico
19:00 – 20:30 uur Cursus Spaans
19:30 – 20:30 uur Trimclub sportzaal
19:30 – 22:00 uur Vrouwen van Vandaag
19:30 – 22:00 uur Sprundel Vocaal
19:30 – 22:00 uur Caritas
19:30 – 23:00 uur Wijkenbiljart
20:30 – 22:30 uur Badminton HU sportzaal

Vrijdag 22 februari
10:00 – 12:00 uur Koffietijd
10:00 – 12:00 uur Biljarten Hertog Jan
13:00 – 16:30 uur Open inloop
13:30 – 15:30 uur My Generation
17:00 – 23:00 uur Cuisine la Chapelle
18:30 – 20:30 uur Archida
19:00 – 21:30 uur Voortgezet onderwijs
19:30 – 21:00 uur Open mic night
19:30 – 0:00 uur Tonpraotavond

Zaterdag 23 februari
19:30 – 0:00 uur Tonpraotavond

Zondag 24 februari
13:30 – 16:30 uur Ouderenmiddag carnaval